Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą elektrycznych siłowników do klap bagażników samochodowych różnych marek i modeli. Stale poszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty, aby zapewnić Wam stały dostęp do wysokiej jakości certyfikowanych komponentów.

Dbamy o to, aby nasza oferta odpowiadała na Wasze potrzeby, a dostawy zawsze przychodziły na czas. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie doboru siłowników do danego modelu auta. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, skontaktuj się z nami!

Naszym celem jest stworzenie w pełni kompleksowej oferty siłowników, aby każdy mógł znaleźć u nas produkt dopasowany do swojego auta. Stale ulepszamy nasz sklep, poszerzając go o kolejne funkcje, aby upłynnić proces obsługi, zakupu oraz dostawy.

Instrukcja objaśniająca, w jaki sposób zamontować siłowniki, zawsze jest dołączona do zamówienia. Jeżeli jednak potrzebujesz szczegółowych informacji na temat sposobu montażu siłowników, możesz obejrzeć film instruktażowy, który znajdziesz pod tym linkiem. Możesz również skontaktować się z nami – z chęcią Ci pomożemy!

Aby znaleźć siłowniki przystosowane do danego modelu auta, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki w naszym sklepie. Po wyborze odpowiedniej marki, modelu oraz innych parametrów, system zaproponuje odpowiedni produkt do Twojego samochodu.

Tak, produkty są objęte 24-miesięczną gwarancją. Jeżeli jednak zdecydujesz się na zakup kompletu siłowników, Twoja gwarancja zostanie wydłużona do 36 miesięcy po zarejestrowaniu produktu. Dłuższa gwarancja przy zakupie kompletu siłowników wynika bezpośrednio z faktu, iż zastosowanie kompletu nowych siłowników przedłuża ich żywotność, co nie zawsze ma miejsce, gdy korzystamy z jednego nowego i jednego starego siłownika.

– kurier,
– dostawa Pocztą Polską,
– dostawa do punktu odbioru (Żabka, Orlen, Ruch).

Tak, każdy produkt można zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Poinformuj nas o chęci zwrotu towaru w ciągu 30 dni od jego zakupu (e-mail kontaktowy: reklamacje@foryc.pl). Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu, a następnie odeślij nam produkt wraz z wypełnionym formularzem w terminie do 14 dni od zgłoszenia zwrotu.

Dane do wysyłki:

Foryc Agnieszka Kulińska
ul. Sikorskiego 1/10, 95-040 Koluszki.

Zwrot środków nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od dnia odbioru przez nas przesyłki. Środki zostaną zwrócone na numer konta podany w formularzu.

Bez względu na to, czy robisz małe, czy też duże zakupy, DOSTAWA jest zawsze DARMOWA.

Zakupy dokonane do godziny 19.00, od poniedziałku do piątku, wyślemy jeszcze tego samego dnia. Zakupy dokonane w weekend lub w święta wyślemy w najbliższym dniu pracującym.

Scroll to Top

Zaloguj się, aby odwiedzić swoje konto